קידום אתרים שעובד. חייגו עכשיו
077-6203040 077-4140022

קידום אתרים בגוגל - תראו תוצאות

מילת מפתח שם האתר מיקום בגוגל
מתנות לגני ילדים Shop-4Kids 1
פירות קפואים עבודי 1
עורך דין מיסים עו"ד דורון, טיקוצקי 1
מתנות לגן טופי מתנות לילדים 2
מיסוי בינלאומי מסקלופדיה 3
עורך דין בחיפה משרד עו"ד גלסברג 4
מז"חים דניאל ומיכאל 5

קידום אתרים בוידאו

עדכון פינגווין 2.0 בגוגל על ידי מאט קאטס

מאמרים מקצועיים בקידום אתרים

כמה עולה לתחזק אפליקציה?

החלטתם לבנות אפליקציה, מעולה, אך כאן זה לא נגמר! לאחר בניית האפליקציה ישנם עבודות תחזוקה רבות הנדרשות על מנת לשמור על תפעול תקין שלה. עוד מידע במאמר הבא!

מה זה קידום אתרים בגוגל? ומי צריך את זה?

אז דבר ראשון נענה כי אין מי שלא צריך את זה בקרב בעלי האתרים. אבל בואו נלך לפי הסדר ונסביר את הדברים...

כרטיס ביקור דיגיטלי

האם גם אתם נמנים מעצמאיים או בעלי עסק שעשו כבר הכול כדי לראות תוצאות אך לשווא? אתם פוגשים לקוחות, מעניקים להם כרטיס ביקור ביד אבל הם מבחינתם בוחרים במתחרה שלכם.
המשך קריאה על כרטיס ביקור דיגיטלי

שיטות לקידום בית העסק

אם אתם רוצים לשמור על בית עסק  עובד, מרוויח וכזה שמספק עבודה לכם ולאנשים נוספים - כדאי שתדעו כיצד אפשר לקדם את השירות, המוצר, היוזמה שלכם, או כל משלח יד אחר בו אתם עוסקים. אז כיצד עושים זאת באמת? הנה מספר שיטות טובות:

פרסום בפייסבוק: יתרונות קמפיין ממומן

אם אתם תוהים האם כדאי לכם כבעלי עסקים להשתמש בשיטת מודעות ממונות בפייסבוק לצורך קידום ופרסום העסק שלכם, כדאי מאוד שתתוודעו אל כל היתרונות שיש בשיטת פרסום זו ובהתאם לכך, תקבלו החלטה מושכלת.

ניהול השיווק

השוק של היום הוא מאוד תחרותי וכדי להצליח היום בעסקים כבר אי אפשר להסתפק רק בפרסומת טובה ובמבצעים של סוף עונה. היום כדי להצליח בשיווק נכון של העסק ובמיתוג הייחודי יש צורך בעזרה מקצועית שתסייע בהתאמה אישית של ניהול מערך השיווק.
המשך קריאה על ניהול השיווק

Startup marketing: Marketing Strategies Every Startup Can Afford

גם בתחילת דרכה של חברת סטארט אפ, חשוב לשלא לזנוח טכניקות שיווק שיגרמו לעסק לצמוח. המאמר הבא ידבר על אסטרטגיות שיווק זולות שלא ירוקנו את הכיס. 

ניהול השיווק לעסק שלך – מהי חשיבותו?

ניהול השיווק הוא נושא מורכב למדי המחייב אותנו הבנה עמוקה בתחומים שונים וזאת בכדי לשלוט בתחום זה בצורה הטובה ביותר שיש - כיצד ננהל את השיווק בעסק שלנו בצורה חכמה? מה עלינו לעשות בכדי להצליח להגיע לתוצאות הטובות ביותר שיש?

רשימת טיפים מרכזיים להצלחה עבור עסקים חדשים - מתכנון ועד פרסום

החשש הגדול של כל מי שפותח עסק חדש הוא להיות כמו עסקים רבים אחרים, אשר נפתחים ואינם מסוגלים להתמודד עם הקשיים ואז הם קורסים. השנה הראשונה של העסקים היא תמיד הכי קשה, לכן חשוב לדעת כיצד לעבור אותה בשביל להצליח לשרוד לקראת השנה השנייה והשנים הבאות.

בניית אתר - שלב אחד בדרך להצלחה ברשת

בניית אתר אינטרנט היא דבר חשוב כיום בכל הקשור לנוכחות ברשת - אך מה נדרש עוד לעשות בכדי לא רק להיות נוכח, אלא גם להוביל ולזכות לחשיפה רבה?

טיפים מרכזיים להקמת אתר מותאם למובייל

כל מה שרציתם לדעת על חשיבות הקמת אתר מותאם למובייל בימים אלו - איך עושים זאת נכון, מה ההבדל בין אתר מותאם לאתר רספונסיבי, היתרונות, התועלת ועוד - הכל בכתבה שלפניכם.
פילטר

פילטרים ודברים נוספים

אתם מרגישים שהאתר שלכם תקוע בעמוד מסוים, או קמת יום אחד והאתר שלכם ירד שלושה עמודים בביטוי שלו, או יותר. סביר להניח שעל האתר שלכם הופעל פילטר.

רלוונטיות של קישורים

קישורים נכנסים מאתרים רלוונטים הם אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לגרום לאתר אינטרנט לעלות בדירוג. אלו ההנחיות של גוגל. ישנם כמה דרכים לפרש הנחייה זו, על כך במאמר הבא.  

עדכון פנדה בישראל

עדכון פנדה בישראל . לא צריך להיבהל, אך גם לא לקפוא על השמרים.
המשך קריאה על עדכון פנדה בישראל

הפנייה 301

הפנייה 301 משמשת כדי להודיע לזחלן של גוגל , שדף מסויים עבר למקום אחר. 
המשך קריאה על הפנייה 301
1  2  3  הבא