קידום אתרים שעובד. חייגו עכשיו
077-6203040 077-4140022

קידום אתרים בגוגל - תראו תוצאות

מילת מפתח שם האתר מיקום בגוגל
מתנות לגני ילדים Shop-4Kids 1
משרד חקירות מחא משרד חקירות 1
פירות קפואים עבודי 1
עורך דין מיסים עו"ד דורון, טיקוצקי 1
מתנות לגן טופי מתנות לילדים 2
מיסוי בינלאומי מסקלופדיה 3
עורך דין בחיפה משרד עו"ד גלסברג 4
מז"חים דניאל ומיכאל 5

קידום אתרים בוידאו

עדכון פינגווין 2.0 בגוגל על ידי מאט קאטס

כלים למעקב אחרי אתרים מתחרים

כלים חינמים ובתשלום לבדיקת קישורים נכנסים של אתרים מתחרים.

פורסם: 22/6/2011
אחת הפעולות הרגילות והשוטפות של מקדמי אתרים היא לעקוב אחרי הקישורים של אתרים מתחרים. כי.. גם היום נראה שאחד הפרמטרים החשובים ביותר לדירוג אתרים הוא קישורים מדפים סמכותיים.  לכן הסיבות למעקב זה על לינקים נכנסים הם :
  1. לקבל רעיונות מאיפה אפשר להוציא קישורים.
  2. להבין ומכך גם ללמוד על אחת הסיבות לדירוג האתר.

סייג לסעיף הראשון הוא שלא ממש מומלץ ללכת לנסות לקבל קישור מאתר שהוציא קישור למתחרה, כי אתם בעצם ( עם תצליחו ) תתחלקו בכוח שלו עם שאר הקישורים.
ישנם כמה כלים חינמים  וכלים בתשלום שאפשר להתשמש בהם. חלק מהכלים נותנים רק קישורים שהם חושבים שהם חזקים, וחלק אף נותנים את קצב גדילת הקישורים של אתר מסויים.
ישנם גם דפדפנים מסויימים כמו יאהו Yhoo  או Bing שעל ידי פרמטרים מסויימים אפשר לבדוק לינקים נכנסים לאתרים מתחרים , אפילו לפי מילות מפתח. כלומר באיזו מילת מפתח אתר מתחרה מקבל לינקים.
אני אמנה פה מספר כלים חינמים ובתשלום:

LinkDiagnoss  כלי חינמי שמאפשר למצוא כמעט את כל הלינקים הנכנסים אל אתרים מתחרים, ומדרג אותם על אלוגריתם פנימי של הכלי . החיסרון הוא שלא ניתן לבדוק דפים משנים. כלי שעובד רק עם דפדפן פיירפוקס לאחר התקנת התוסף.


 
majesticseo נחשב לאחד הכלים המתקדמים בתחום. היתרון בכלי שהוא אפשר לקבל את התפתחות מערך קישורים של אתרי מתחרה על פי ציר זמן , ביטוי עוגן, PR , מדינה וכולי. כמו כן אפשר לבדוק בנוסף אתרים שלנו, אך לצורך כך צריך להתקין קוד. כדי לקבל את מירב הכלים צריך לשלם.


Yahoo Site Explorer . כלי חינמי נוסף המאפשר לבדוק קישורים נכנסים של אתרים מתחרים